Forum Euro – dla wszystkich miłośników Unii Europejskiej. Wiadomości o krajach Unii, o ich tradycjach, o prawach oraz konstytucjach Unii Europejskiej. Znajdziesz tutaj wszystko o niej. Wejdź i podziel się swoimi nowinkami z innymi

Nie jesteś zalogowany na forum.

lizuska
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 52

Odp: Botoks czy kwas hialuronowy?

Witam! Niedawno miałam 42 urodziny no i to był pretekst do tego by poraz kolejny spojrzeć w lustro i przeanalizować swój wygląd. Widać, że latka lecą ale nie jest źle. I niech tak pozostanie! Natomiast parę zmarszek widać, w szczególności poziome krechy na czole i kurze łapki wokół oczu. Zastanawiam się nad paroma opcjami: kwas hialuronowym, botoksem, albo może zostawić to w cholerę i starzeć się jak natura każe. W szczególności interesują mnie opinie tych pań, które miały do czynienia z powyższymi specyfikami. Dyletantów proszę o nieudzielanie się.

Offline

groteskowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 22

Odp: Botoks czy kwas hialuronowy?

Jakie są skutki botoksu to sobie możesz zobaczyć na portalach plotkarskich. Mnie kosmetyczka odradzała i będąc nieco młodszą od Ciebie zdecydowałam się na kwas hialuronowy, którego nie żałuję do dzisiaj. Fakt, że z jednej strony to jest trochę uzależnienie bo teraz na zabieg chodze co 7 miesięcy (nie wyobrażam sobie powrotu do pomarszczonej skóry), ale przynajmniej wyglądam zjawiskowo, a o to przecież chodziło!

Offline

Zakoppianka
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2015-04-09
Liczba postów: 21

Odp: Botoks czy kwas hialuronowy?

Ależ głupoty koleżanka wyżej wypisuje! Po pierwsze portale zawsze przeinaczają prawdę, po drugie ze wszystkim należy mieć umiar! Tak samo z botoksem! Ja stosuję od dwóch lat i jestem perfekcyjnie zadowolona! Uśmiecham się, płaczę rzadko bo nie mam dlaczego ale jakbym płakała to każda emocja na mej twarzy byłaby tak samo widoczna jak przed zabiegiem. Ja polecam botoks bo jest skuteczny, skóra się nie poci i w ogóle efeket wyraźniejszy jak dla mnie niż po kwasie.

Offline

Justyna.L
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2015-04-09
Liczba postów: 16

Odp: Botoks czy kwas hialuronowy?

Hahah, kobiety! Nauczcie się starzeć z godnością. Żadnej z nas to nie ominie! No chyba, że umrze wcześniej czego żadnej nie życzę. Czterdziestka to już wiek, w którym należy stawiać na inteletkt, rozwój duchowy i osobisty. Choćbyście się nie wiem jak statrały to upływu czasu nie zatrzymacie, a stare baby napchane chemią, udające nastolatki, wyglądają dla mnie po prostu śmiesznie.

Offline