Forum Euro – dla wszystkich miłośników Unii Europejskiej. Wiadomości o krajach Unii, o ich tradycjach, o prawach oraz konstytucjach Unii Europejskiej. Znajdziesz tutaj wszystko o niej. Wejdź i podziel się swoimi nowinkami z innymi

Nie jesteś zalogowany na forum.

lizuska
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 52

Odp: Produkty hipoalergiczne

Witam. Od dziecka jestem alergikiem i nie mogę używać żadnych kosmetyków drogeryjnych. Jest to trochę uciążliwe, bo musze szukać specjalnych produktów, po których moja skóra nie będzie jakoś bardzo zaczerwieniona. Czy macie może jakieś sprawdzone kosmetyki hipoalergiczne, które na przykład Was nie uczulają?

Offline

groteskowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 22

Odp: Produkty hipoalergiczne

Witaj. Ja też mam bardzo wrażliwą skórę, dlatego już od dawna używam tylko tych produktów http://abamedica24.pl/110-bialy-jelen i zauważyłam naprawdę dużą poprawę. Przede wszystkim nie mam wyprysków ani zaczerwień. Spróbuj, bo może sprawdzi się też u ciebie.

Offline

Zakoppianka
Użytkownik
Lokalizacja: Zakopane
Data rejestracji: 2015-04-09
Liczba postów: 21

Odp: Produkty hipoalergiczne

widzę, że problemy ze skórą to dosyć popularny problem. Też używam tych żeli pod prysznic, bo na mnie działają rewelacyjnie. Żeby było mało to jeszcze okazało się, że mam wysokie ciśnienie i muszę regularnie je mierzyć. Szukam ciśnieniomierze i znalazłam takie: http://abamedica24.pl/39-cisnieniomierze i zastanawiam się, czy ktoś z Was zna ten sklep w ogóle i może coś więcej napisać, czy warto.

Offline

portUSB
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-03-01
Liczba postów: 21

Odp: Produkty hipoalergiczne

Jestem lekarzem i z tego, co patrzę na te ciśnieniomierze to moim zdaniem śmiało możesz kupić któryś z nich. Wybierz taki, który cenowo Ci najbardziej odpowiada, bo nie musisz mieć żadnego skomplikowanego. Co do sklepu to ja go znam, bo regularnie zamawiam tam termometry: http://abamedica24.pl/38-termometry - jakby ktoś potrzebował to podsyłam, bo czasem może się przydać.

Offline

MikeVanErp
Użytkownik
Lokalizacja: Amsterdam
Data rejestracji: 2015-03-24
Liczba postów: 29

Odp: Produkty hipoalergiczne

Ja też czasem robię tam zakupy. Ostatnio chociażby żonie potrzebna była wata bawełniano-wiskozowa - ABA MEDICA S.A. miała akurat je w swojej ofercie, więc dla mnie rewelacja, bo nie musiałem specjalnie szukać po drogeriach, a do apteki mam daleko smile. Co do alergii to musze Wam powiedzieć, że ostatnio jakaś plaga, bo okazało się, że mój syn też jest alergikiem i to dość zaawansowany. Ostatnio musieliśmy nawet zainwestować w inhalator dla dzieci - ABA MEDICA S.A. też miała je akurat na stanie, więc zrobiłem większe zakupy. Mój syn akurat uczulony jest na roztocza, ale tak mocno, że czasem ma takie duszności, że boję się, czy coś poważniejszego się nie stanie. Mam nadzieję, że inhalator rozwiąże problem.

Offline