Forum Euro – dla wszystkich miłośników Unii Europejskiej. Wiadomości o krajach Unii, o ich tradycjach, o prawach oraz konstytucjach Unii Europejskiej. Znajdziesz tutaj wszystko o niej. Wejdź i podziel się swoimi nowinkami z innymi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Animka
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-07
Liczba postów: 59

Odp: Jaka fototapeta do kwiaciarni?

Drodzy jaką fototapetę zamówić do kwiaciarni. Nie mam na mysli parametrów technicznych ale sam wzór bo jest tego bardzo dużo i szczerze to już się pogubiłam. Jaki motyw zachęciłby was do kupna kwiatów?

Offline

blabbermouth
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2015-04-09
Liczba postów: 12

Odp: Jaka fototapeta do kwiaciarni?

Wbrew pozorom rozpoczęłaś ciekawy temat bo dobór motywu zalezy od specjalizacji kwiaciarni. Na przykład jesli prowadzisz biznes w poblizu cmentarza to wystrój powinien być nieco bardziej stonowany, poważniejszy. Jeśli większość Twoich klientów kupuje kwiaty dla uochanych albo np wiązanki an ślub no to fototapety kwiaty rośliny, albo np liście z rosą będą najbardziej odpowiednie. Musisz sobie to dokładnie przemyslec bo tak jak napisałas wystrój zachęci lub nie do skorzystania z Twoich towarów.

Offline

Ucieleśniona
Użytkownik
Lokalizacja: Orzysz
Data rejestracji: 2015-04-09
Liczba postów: 68

Odp: Jaka fototapeta do kwiaciarni?

Kolega ma świętą rację. Kiedyś kupowaliśmy wieniec na pogrzeb i jakoś tak nieswojo czuliśmy sie w cukierkowym wnetrzu kwiaciarni. Mało co pamietam z tamtych dni, ale wlasnie to niezreczne uczucie wrylo mi si w pamiec.

Offline