Forum Euro – dla wszystkich miłośników Unii Europejskiej. Wiadomości o krajach Unii, o ich tradycjach, o prawach oraz konstytucjach Unii Europejskiej. Znajdziesz tutaj wszystko o niej. Wejdź i podziel się swoimi nowinkami z innymi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Wkjr_845
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-08-03
Liczba postów: 45

Odp: Lampy sufitowe – jakie najlepsze?

Witam. Poszukuje opraw oświetleniowych do mojego domu. Zależy mi oczywiście na wysokiej jakości, jak i na energooszczędnych produktach. W salonie chcielibyśmy zamontować stylowe i efektywne lampy sufitowe. Czy ktoś z Was montował już coś takiego u siebie i mógłby mi udzielić jakiś rad?

Offline

Gerwazy_J
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-07-26
Liczba postów: 83

Odp: Lampy sufitowe – jakie najlepsze?

Hej. Montowałem takie oświetlenie u siebie w domu i faktycznie efekt jest rewelacyjny. Profesjonalna oprawa sufitowa natynkowa zapewni bardzo dobre oświetlenie całego pomieszczenia. Do naszego domu wybraliśmy plafoniery z czujnikami ruchu, dzięki czemu jest to bardzo energooszczędne. Dodatkowo wyposażyliśmy się w zasilacze led, które pozwalają nam kontrolować natężenie światła.

Offline

Placek_D
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-10-12
Liczba postów: 68

Odp: Lampy sufitowe – jakie najlepsze?

Witaj. Montowaliśmy razem ze wspólnikiem kilka takich lamp u nas w biurze. Zakupiliśmy je sklepie internetowym GitMarket i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Proponuje zapoznać się z ich ofertą.

Offline